Mateusz Damięcki będzie gościem specjalnym na płockiej imprezie. ZOONOOOC powraca. Atrakcji nie zabraknie!

Po dwóch latach przerwy ZOONOOOC powraca! – obwieścił Miejski Ogród Zoologiczny w Płocku. Już 1 lipca będzie można spędzić niezapomnianą noc w otoczeniu dzikich zwierząt w płockim zoo. Gościem specjalnym ZOONOOOC-y będzie… Mateusz Damięcki, którego raczej przedstawiać nikomu nie trzeba.

– W tym roku oprócz mieszkańców zoo spotkacie wyjątkową osobę. Gościem specjalnym ZOONOOOC-y będzie Mateusz Damięcki, aktor, którego z pewnością znacie z wielu ciekawych ról filmowych, serialowych a także teatralnych. Czy wiecie jednak, że obok działalności artystycznej Mateusz aktywnie promuje działania na rzecz ekologii? Występuje w produkcjach dokumentalnych poświęconych ochronie zagrożonych gatunków fauny i flory („Mapa ginącego świata”, „SOS dla świata”, „Ocalony świat”) a od 2016 jest honorowym ambasadorem Celów Zrównoważonego Rozwoju ONZ – informują w płockim zoo.

Gwiazdor podczas ZOONOOOCY w Płocku podzieli się z uczestnikami wrażeniami ze swoich licznych przyrodniczych podróży zarówno po Polsce, jak i po najodleglejszych zakątkach świata. – Szykujcie się na wspaniałą przygodę! – zachęcają organizatorzy niecodziennej imprezy.

Sprzedaż biletów na ZOONOOOC ruszy 10 czerwca. Będzie je można nabyć wyłącznie on-line. Cena za bilet normalny to 100 zł, a ulgowy 75 zł.

Przypomnijmy. ZOONOOOC to impreza, która w płockim Ogrodzie Zoologicznym organizowana jest od 2013 roku (z dwuletnią przerwą podczas pandemii). Główną ideą wydarzenia jest zachęcenie uczestników do obcowania na łonie natury, okrywania nowych miejsc i spędzania czasu na świeżym powietrzu. Wielu uczestników imprezy przejeżdża setki kilometrów, aby wziąć udział w tym wydarzeniu. Wśród wielu atrakcji, które przygotowywane są na tę noc, organizatorzy mają kilka stałych punktów m.in.: pokaz zwierząt terrarystycznych, spotkania z opiekunami przy wybranych ekspozycjach na terenie Ogrodu, pole namiotowe, ognisko czy zabawa w parku linowym.

Polecamy: ZOONOOOC w Płocku pełna dzikich zwierząt. I innych atrakcji [FOTO]

Fot. Materiały prasowe.