Zaginął 35-letni Krystian Jasiński. Rodzina i policja proszą o pomoc [AKTUALIZACJA]

Policjanci prowadzą poszukiwania za zaginionym Krystianem Jasińskim, z którym od kilku dni rodzina nie ma kontaktu. – Jeśli widziałeś zaginionego mężczyznę, bądź znasz miejsce jego pobytu to prosimy o kontakt pod nr alarmowym 112 – apeluje płocka Policja.

Zaginiony to 35-letni Krystian Jasiński, mieszkaniec gminy Radzanowo. Mężczyzna w 27 marca br. opuścił miejsce zamieszkania. Ostatni raz rozmawiał z bliskimi 1 kwietnia, informując, że 3 kwietnia wróci do domu. Tak się jednak nie stało. Zaginiony 35-latek nie wrócił do miejsca zamieszkania. Nie skontaktował się również z rodziną. Rysopis zaginionego: wzrost ok. 190 cm, szczupła budowa ciała, włosy ciemne krótkie zaczesane na prawy bok, krótki zarost, oczy szaro-niebieskie.

Jak podaje zgłaszająca, mężczyzna ubrany był w spodnie jeansowe koloru jasnego, czarną kurtkę z kapturem, sportowe buty koloru granatowego, na plecach nosi czarny plecak.

Ktokolwiek widział zaginionego lub zna miejsce jego pobytu, proszony jest o kontakt z Komendą Miejską Policji w Płocku, tel. 47 705 16 00 ; 47 705 16 01 i pod numerem alarmowym 112.

AKTUALIZACJA

– Zakończyły się poszukiwania zaginionego mieszkańca gminy Radzanowo Pana Krystiana Jasińskiego – poinformowała Marta Lewandowska, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Płocku. Dodaje, że po publikacji w mediach społecznościowych komunikatu o prowadzonych poszukiwaniach, policjanci otrzymali informację o miejscu przebywania zaginionego. Mężczyzna został odnaleziony.