Uwaga maturzyści. Bezpłatny, intensywny kurs maturalny z matematyki i fizyki. Politechnika Warszawska zaprasza…

Politechnika Warszawska Filia w Płocku ponownie organizuje, przeznaczone dla maturzystów, intensywne kursy z matematyki i fizyki, tj. MATMAgeddon i FIZYKAlipsę – informuje uczelnia.

Ubiegłoroczne edycje (w tym dwie ostatnie w wersji on-line) spotkały się z bardzo dużym zainteresowaniem młodzieży z całej Polski. – W tym roku wracamy jednak do formuły stacjonarnej i kierujemy kursy do uczniów przede wszystkim szkół Płocka i regionu – zaprasza Politechnika.

Kursy są ponownie bezpłatne! – Stanowią element Projektu Edukacyjnego PW Filii w Płocku skierowanego do młodzieży szkolnej. Zajęcia poprowadzą doświadczeni nauczyciele akademiccy Politechniki Warszawskiej Filii w Płocku – wyjaśniają organizatorzy kursów. W tym roku planowane jest uruchomienie 4 grup zajęciowych z matematyki (na poziomie rozszerzonym i podstawowym) i jednej z fizyki (poziom rozszerzony). Zajęcia będą się odbywały stacjonarnie w Politechnice Warszawskiej Filia w Płocku (Gmach Główny PW, ul. Łukasiewicza 17, 09-400 Płock)

Kurs z matematyki planowany jest w dniach 19 – 21 kwietnia 2022 r. (zajęcia od godziny 16:00), natomiast kurs z fizyki planowany jest w dniach 25, 26 i 28 kwietnia (zajęcia od godziny 16:30). Zapisy na kurs prowadzone są przez Internet w dniach 12 – 15 kwietnia lub do wyczerpania wolnych miejsc.

Szczegółowe informacje o kursie i linki do zapisów dostępne są na stronie Politechniki Warszawskiej Filii w Płocku: www.pw.plock.pl