Poszukiwany 42-letni Radosław Kolasiński. Prokuratura w Płocku prowadzi czynności w sprawie zabójstwa trzech chłopców

Policjanci prowadzoną intensywne poszukiwania za 42-letnim Radosławem Kolasińskim. – Mężczyzna poszukiwany jest do sprawy zabójstwa trójki chłopców, których ciała zostały wczoraj znalezione w jednym z domów na osiedlu Wyszogrodzka w Płocku – informuje Marta Lewandowska, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Płocku.

Policjanci pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Płocku prowadzą intensywne czynności w sprawie zabójstwa trzech chłopców w wieku od 8 do 17 lat. Ich ciała z ranami ciętymi, zostały wczoraj odnalezione w jednym z domów na osiedlu Wyszogrodzka w Płocku.

– Do sprawy zabójstwa policjanci prowadzą poszukiwania za 42 –letnim Radosławem Kolasińskim. Mężczyzna pod nieobecność matki zajmował się chłopcami, najmłodszy był jego synem. Wczoraj po południu samochód, którym poruszał się płocczanin został odnaleziony w miejscowości Wykowo – w rejonie rzeki Wisły – tłumaczy policjantka.

Do działaniach poszukiwawczych zaangażowany został policyjny helikopter oraz psy tropiące. – W tej chwili kilkudziesięciu policjantów prowadzi intensywne poszukiwania za 42-latkiem. O szczegółach prowadzonych działań operacyjnych nie informujemy – podkreśla Lewandowska. Śledztwo w sprawie potrójnego zabójstwa prowadzi Prokuratura Rejonowa w Płocku.

Prokuratura Rejonowa w Płocku w ramach prowadzonych czynności do sprawy zabójstwa, wydała decyzję o publikacji wizerunku poszukiwanego Radosława Kolasińskiego.

Mężczyzna najprawdopodobniej ubrany był w ciemną kurtkę z napisem odblaskowym HI – TEC umieszczonym na piersi, ramieniu oraz plecach, szalik-typu komin w kolorze zielono – niebieskim, czapkę, buty sportowe koloru niebieskiego. Poszukiwany ma specyficzny styl poruszania się – stopy do zewnątrz, chód szybki.

Jeśli posiadasz informację o miejscu przebywania poszukiwanego bądź inne istotne informacje, które mogą doprowadzić do jego odnalezienia, prosimy o pilny kontakt z Policją pod nr alarmowym 112 oraz pod nr. tel. 47 705 16 00, 47 705 16 01.