RMF FM na Starym Rynku w Płocku będzie rozdawało choinki. Przedświąteczna impreza już dziś!

Jeżeli znajdziecie czas, warto wybrać się dziś, czyli w środę 15 grudnia między godz. 9:00 a 10:30 na Stary Rynek w Płocku. Ogólnopolska rozgłośnia radiowa – RMF FM, która wyruszyła w przedświąteczną będzie rozdawała choinki. To jednak nie koniec świątecznych atrakcji…

Na mieszkańców czekać będzie m.in. świąteczne karaoke z kolędami, konkursy na mobilnej scenie, animacje dla dzieci. Z bożonarodzeniowego miasteczka RMF FM na żywo nadawać będą reporterzy stacji, a ich relacji słuchać będzie można na antenie rozgłośni. Dziennikarze będą rozmawiać z uczestnikami o atmosferze na miejscu, o oczekiwaniu na Święta czy bożonarodzeniowych spotkaniach. Redaktorom RMF towarzyszyć będzie Bryska – młoda piosenkarka, kompozytorka i autorka tekstów, która szturmem wdarła się na polski rynek muzyczny i została okrzyknięta jedną z najciekawszych debiutantek roku 2021.

„Choinki pod choinkę” to organizowana od 2000 roku akcja radia RMF FM – rozgłośnia tej zimy odwiedza 14 miast rozdając tysiące pachnących, zielonych drzewek. W każdym mieście na słuchaczy rozgłośni czeka też mnóstwo innych atrakcji m.in. konkursy i animacje dla dzieci prowadzone z zachowaniem reżimu sanitarnego. RMF FM rozdawać będzie też upominki, gadżety radia, świąteczne pierniki i kawę.

Fot. Materiały prasowe.