Przyjemne z pożytecznym, czyli Kiermasz Świąteczny i Dzień Otwarty. Zakupy a przy okazji… konsultacje i badania

Piękne, świąteczne stroiki na wigilijny stół, maskotki, które idealnie nadają się na mikołajkowy lub świąteczny prezent czy wyjątkowe i niepowtarzalne ozdoby na choinkę. To wszystko będzie można kupić podczas Świątecznego Kiermaszu, na który zaprasza Płockie Stowarzyszenie Pomocy Osobom z Chorobą Alzheimera.

– Zapraszamy na Świąteczny Kiermasz, który w tym roku połączyliśmy z kolejnym już Dniem Otwartym – mówi Krystyna Iller, prezes Stowarzyszenia. – Na kupujących będą czekały ozdoby choinkowe, piękne stroiki na świąteczny stół i cała masa upominków mikołajkowych – zachęca. Krystyna Iller dodaje, że wszystko, co będzie można kupić podczas kiermaszu, to rękodzieło wykonane przez podopiecznych organizacji.

To jednak nie wszystko. Tego samego dnia odbędzie się Dzień Otwarty w Stowarzyszeniu. – Postanowiliśmy połączyć przyjemne z pożytecznym – zaznacza Iller. – W ramach dnia otwartego będzie można skorzystać z konsultacji psychologicznej czy zbadać pamięć.

Dzień Otwarty oraz Kiermasz Świąteczny odbędzie się w siedzibie Stowarzyszenia Pomocy Osobom z Chorobą Alzheimera w Płocku przy ul. Otolińskiej 6, w poniedziałek 6 grudnia od godz. 13:00.

Impreza dofinansowana jest ze środków z budżetu Województwa Mazowieckiego.