1

„Black Friday” w płockiej komunikacji miejskiej. Przejazd autobusem linii nr 19 zupełnie ZA DARMO!

„Black Friday” to najprawdopodobniej najlepszy dzień na zakupy. Właśnie wtedy małe i duże sklepy organizują najciekawsze promocje i największe wyprzedaże. I to tego dnia płocczanie chętnie odwiedzają sklepy, szczególnie te wielkopowierzchniowe usytuowane na osiedlach: Podolszyce Północ, Podolszyce Południe i Zielony Jar. Komunikacja Miejska Płock również postanowiła zrobić dla swoich pasażerów niespodziankę z tej okazji.

– Linią nr 19 dojedziemy do nich wszystkich galerii handlowych w mieście. Dlatego Komunikacja Miejska – Płock wspólnie z organizatorem transportu zbiorowego – Urzędem Miasta Płocka i Galerią Mazovia z okazji „Black Friday” przygotowała niepowtarzalną promocję: w piątek 26 listopada w godz. 9.00 – 21.00 przejazd linią nr 19 będzie bezpłatny – informuje Kinga Wochowska, rzecznik prasowy KM Płock.

Wochowska podkreśla, że jest to również doskonała okazja, aby zostawić samochód w garażu i na zakupy wybrać się autobusem. W piątek każdy za darmo będzie mógł się przekonać, że transport publiczny to wygodna, bezpieczna i ekologiczna alternatywa dla auta – zachęca.

W autobusach na wybranych przystankach pasażerowie już dziś mogą usłyszeć zapowiedź informującą o promocji. W piątek, czyli jutro dodatkowo każdy biletomat na linii nr 19 w godz. 9.00 – 21.00 będzie wyłączony i oznaczony żółto-czarną naklejką z informacją o bezpłatnym przejeździe.

Partnerem akcji jest Galeria Mazovia, która partycypuje w kosztach.