VitaMedica Płock otwiera swój salon w Galerii Handlowej Wisła. Wysokie rabaty na zabiegi medycyny estetycznej!

Centrum Medyczne VitaMedica Płock wychodząc naprzeciw potrzebom pacjentów, informuje, że już od niedzielę 14 listopada otwiera swoje drzwi w Galerii Wisła! Zatem, będąc na zakupach, można będzie wykonać zabieg z zakresu medycyny estetycznej, przyjąć kroplówkę witaminową czy skorzystać z konsultacji medycznych.

– W nowym miejscu świadczyć będziemy pełen zakres naszych usług – mówi Piotr Panek, właściciel Centrum. – W dniu otwarcia przygotowaliśmy również ofertę specjalną, czyli profesjonalne zabiegi medycyny estetycznej w jeszcze lepszych cenach – zachęca. VitaMedica kieruje swoją ofertę zarówno do kobiet, jak i mężczyzn.

– Osocze plus fibryna na twarz 649zł – w dniu otwarcia minus procent, czyli 325 zł, modelowanie i powiększanie ust 900 zł, w dniu otwarcia minus 30 procent, czyli 630zł – wymienia właściciel VitaMedica. – Oprócz wymienionych zabiegów proponujemy kroplówki witaminowe, regenerujące, nawadniające do wyboru: Wit C, Mgso4, tad 600, solcoseryl, w cenie zaledwie 100 zł – dodaje Panek. – Rabaty obowiązują jedynie w dniu otwarcia.

Piotr Panek przypomina także, że w Centrum Medycznym, które prowadzi, do potrzeb każdego pacjenta personel podchodzi indywidualnie, a bezpieczeństwo stawiają na pierwszym miejscu. – Medycyna estetyczna to rozwiązanie, nie tylko dla niecierpliwych, ale dla tych, którzy oczekują natychmiastowych efektów – wyjaśnia Panek. Dodaje, że podczas zabiegu stosowane jest znieczulenie dentystyczne, dzięki któremu zabieg jest całkowicie bezbolesny.

Centrum Medyczne VitaMedica znajduje się na pierwszym poziomie Galerii Handlowej Wisła. Na zabiegi można się zapisać już dziś pod nr tel. 666-999-159.

VitaMedica jest wyspecjalizowaną kliniką medycyny estetycznej. W ofercie placówki znajduje się szerokie spektrum zabiegów m.in. kroplówek witaminowych poprawiających funkcjonowanie organizmu.

Fot. Centrum Medyczne VitaMedica Płock.