Nowa trybuna wschodnia Stadionu im. Kazimierza Górskiego w Płocku gotowa. Kibice obejrzą z niej pierwszy mecz!

Od najbliższego meczu z Cracovią, czyli niedzieli 28 listopada, do dyspozycji kibiców Wisły Płock będzie już nowa trybuna wschodnia Stadionu im. Kazimierza Górskiego – informuje Wisła Płock.

– Od spotkania z Cracovią dla naszych kibiców udostępnimy dokładnie 3 105 miejsc. Zgodnie z obowiązującymi przepisami, obiekty sportowe można jednak wypełnić maksymalnie w 50 procentach pojemności, w związku z czym najpierw do nabycia będą 1 552 wejściówki – wyjaśnia Michał Łada, rzecznik prasowy Wisły Płock. – Następnie ruszymy z dystrybucją drugiej połowy biletów dla osób zaszczepionych przeciwko COVID-19. Tym sposobem na otwarciu nowej trybuny wschodniej będzie mógł pojawić się komplet widzów – podkreśla.

Z racji tego, że trybuna wschodnia Stadionu im. Kazimierza Górskiego docelowo jest trybuną „C”, do dyspozycji kibiców będą miejsca w sektorach C1, C2, C3, C4, C5 oraz C6. Klub zapowiada, że następnym komunikacie poda natomiast więcej szczegółowych informacji, dotyczących harmonogramu sprzedaży biletów na mecz Wisła Płock – Cracovia w 16. kolejce PKO Bank Polski Ekstraklasy, która rozpocznie się w poniedziałek 15 listopada.

KROKI DYSTRYBUCJI BILETÓW:

1. Zamknięta sprzedaż stacjonarna dla członków Nafciarze Members Club.
2. Otwarta sprzedaż dla wszystkich zainteresowanych (50 proc. pojemności stadionu).
3. Otwarta sprzedaż dla zaszczepionych przeciwko COVID-19 (+50 proc. pojemności stadionu).

Fot. Wisła Płock.