Ponad 600 metrów kwadratowych trampolin. Daj się zatem zaskoczyć, wskocz do Jump Planet [FOTO]

Od maja 2021 roku na mieszkańców Płocka i okolic, a także odwiedzających miasto gości czeka nowa atrakcja sportowo-rekreacyjna – park trampolin Jump Planet. Ponad 600 metrów kwadratowych trampolin, mnóstwo atrakcji oraz wyjątkowi trenerzy, którzy tworzą wyjątkową atmosferę. – Spełniamy marzenia dzieci i ich rodziców o lataniu i udowadniamy, że grawitacja u nas nie istnieje – zapewniają w Jump Planet.

Skakanie na trampolinach pozwala połączyć sport z zabawą i staje się coraz popularniejsze. Zarówno dla dzieci, jak i całej rodziny to wielka frajda. W Jump Planet Płock czeka na odwiedzających:

• ponad 28 trampolin rekreacyjnych i sportowych, tradycyjnych oraz skośnych, dzięki którym zapomnisz o ziemskim przyciąganiu;
• ścieżkę gimnastyczną, przeznaczoną do wykonywania tricków, ćwiczeń i najróżniejszych akrobacji;
• strefę koszykówki przeznaczoną do ćwiczenia “wsadów” oraz wyskakane boisko z profesjonalnym parkietem wzbogaconym o trampoliny, pozwalające bez obaw wykonywać skoki, których nie powstydziłby się zawodnik NBA;
• ogromny basen z miękkimi gąbkami, w którym szaleć mogą dzieci i dorośli;
• ściankę wspinaczkową, dzięki którym poczujesz, że zdobywasz szczyty;
• strefę relaksu, gdzie można odpocząć po szaleństwie skakania, uzupełnić płyny lub po prostu obserwować zabawę innych, racząc się przepyszną kawą, herbatą, napojami i bezpłatnie korzystać z Internetu;
• salkę urodzinową, która wprawią w zachwyt każdego jubilata i jego gości.

– Cieszy nas bardzo, że coraz więcej rodziców i szkół, nie tylko z Płocka, ale i regionu, decyduje się na zapewnienie swoim pociechom atrakcyjnej formy zabawy połączonej z dużą dawką aktywności sportowej. Dlaczego? Bo takie formy spędzania czasu, czy to w ramach lekcji wychowania fizycznego, czy też wolnego czasu, to nie tylko ruch, ale i dobra, bezpieczna zabawa – wyjaśniają w Jump Planet.

Podczas zabawy na trampolinach dzieci, jak i dorośli ćwiczą nie tylko swoją sprawność ruchową, koordynację ruchów, ale także elementy zdrowego współzawodnictwa, współpracy w zespole, jak również świetnie się bawią. Bardzo pozytywne opinie gości świadczą o tym, że łączenie zabawy i aktywności ruchowej to prosty i wyjątkowo skuteczny sposób na zachowanie zdrowego ducha w ciele i dobrego samopoczucia.

Kluczowym elementem każdych zajęć, które są organizowane w Parku Trampolin jest bezpieczeństwo. Dlatego też każdy uczestnik wizytę w parku rozpoczyna od rozgrzewki, realizowanej pod okiem trenera-instruktora, który poza przygotowaniem fizycznym do aktywności ruchowej, omawia także zasady zabawy i bezpieczeństwa.

W ofercie Jump Planet znajdują się także zajęcia z akrobatyki sportowej, zajęcia fitness, możliwość skakania i wykonywania trików na trampolinach na specjalnych hulajnogach. W parku można również organizować dedykowane wydarzenia, jak chociażby imprezy urodzinowe, integracyjne czy eventy specjalne. Zalet korzystania z nowoczesnego wyposażenia Jump Planet jest mnóstwo, a wybór aktywności coraz większy. Pamiętajmy jednak o zachowaniu podstawowych zasad bezpieczeństwa. Wystarczy ich po prostu przestrzegać. Od tego one są, by gwarantowały użytkownikom maksymalne bezpieczeństwo.

Daj się, zaskoczyć – wskocz do parku trampolin Jump Planet Płock i spędź miło czas z rodziną, znajomymi. Każdy znajdzie tu coś dla siebie!

Więcej o płockim parku trampolin znajdziecie na stronie internetowej Park trampolin Płock

Jump Planet w Płocku znajduje się przy ul. Targowej 34e – wjazd od ul. Otolińskiej.

Godziny otwarcia

Poniedziałek – piątek
14:00 – 20:00
Sobota – niedziela
10:00 – 20:00

Fot. Materiał promocyjny Jump Planet Płock.