Wisła Płock doceniona przez Budmat. Płocka firma przedłużyła sponsoring klubu na kolejny sezon

Po raz kolejny Budmat został sponsorem Wisły Płock. – Podpisana nowa umowa sponsorska na sezon 2021/2022 gwarantuje korzystniejsze niż dotychczas świadczenia dla obu stron – informuje klub.

– Wypracowaliśmy wspólnie z Wisłą Płock korzystne dla obu stron warunki współpracy na kolejny sezon. Fakt, że jesteśmy obecni na koszulkach piłkarskiej drużyny naszego miasta, to dla nas zaszczyt i prawdziwy powód do dumy – mówi Paweł Borawski, zastępca zarządzającego dyrektora handlowego Budmat. Podkreśla, że firma docenia rozwój klubu, dlatego nadal chce aktywnie wspierać i promować sukcesy płockiej drużyny. – Wierzymy, że dzięki naszemu wsparciu, które systematycznie zwiększamy, stwarzamy warunki do wytężonej pracy zawodników i osiągania dalszych sukcesów drużyny – dodaje.

Borowski zaznacza, że Budmat jest częścią społeczności Płocka, dlatego tym bardziej chętnie firma angażuje się w działania na rzecz lokalnej wspólnoty. – Grą Wisły Płock żyją przecież tysiące jej mieszkańców – stwierdza.

– Przedłużenie umowy sponsorskiej z firmą Budmat to znakomita informacja pod wieloma względami. Chodzi tutaj nie tylko o kolejne miesiące współpracy, ale też o jej warunki, które są dla nas korzystniejsze, niż do tej pory. Nasza współpraca trwa już sześć lat i mam nadzieję, że będzie trwała jeszcze wiele sezonów – mówi Tomasz Marzec, prezes Wisły Płock.

Logo Budmat, podobnie jak w poprzednich sezonach, będzie wyeksponowane na tylnej stronie meczowej koszulki Wisły Płocka, a także na Stadionie im. Kazimierza Górskiego w Płocku i klubowych materiałach promocyjnych.

Piłkarski sezon 2021/2022 będzie już szóstym z rzędu, w który Budmat wspiera Wisłę Płock.

Fot. Wisła Płock.