33-letni policjant zginął w wypadku. Kamil Dąbrowski służył w płockiej jednostce

image_pdfimage_print

Z głębokim smutkiem przyjęliśmy wiadomość, iż wczoraj w wypadku na terenie powiatu płockiego zginął st. post. Kamil Dąbrowski z Samodzielnego Pododdziału Prewencji Policji w Płocku – informuje Komenda Miejskiej Policji w Płocku.

33-letni st. post. Kamil Dąbrowski służył w Policji od 2,5 roku. Od początku służby był policjantem Samodzielnego Pododdziału Prewencji Policji w Płocku. – Dał się poznać, jako sumienny policjant i życzliwa osoba. Pozostawił w żalu rodziców i młodsze rodzeństwo – napisano na stronie.

Rodzinie, najbliższym i przyjaciołom najszczersze kondolencje i wyrazy głębokiego współczucia w imieniu Komendy Miejskiej Policji w Płocku, kierownictwa, policjantów i pracowników cywilnych składają Komendant Wojewódzki Policji zs. w Radomiu insp. Waldemar Wołowiec oraz mł. insp. Rafał Szarwiński – dowódca SPPP w Płocku.

Do wypadku, w którym zginął policjant, doszło w czwartek, 10 czerwca, około godz. 18:05 na DK-10 w miejscowości Dłużniewo (gm. Staroźreby). Wstępnie ustalono, że kierujący mercedesem podczas skręcania w lewo, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu motocykliście. 33-latek na skutek odniesionych obrażeń zmarł na miejscu zdarzenia.

Fot. KMP Płock.