Po nowy kontrakt w Wiśle Płock na… koniu. Rafał Wolski niczym rycerz [FOTO]

Było już podpisanie kontraktu, jak w komputerowej grze rodem z GTA. Teraz Dział Marketingu Wisły Płock wpadł na pomysł prezentacji zawodnika na… koniu. Rafał Wolski, bo o nim mowa, „wjechał” po kontakt z klubem ubrany na biało. Filmik z piłkarzem w roli głównej trwa niespełna półtorej minuty. Zatytułowany jest Nowy kontrakt Rafała Wolskiego

Rafał Wolski podpisał z naszym klubem nowy kontrakt obowiązujący do 30 czerwca 2023 roku, w którym zawarta została opcja przedłużenia współpracy o kolejny rok. Oznacza to, że 28-letni rozgrywający pozostanie piłkarzem Wisły Płock przynajmniej przez dwa najbliższe sezony – informuje klub.

28-letni Wolski szeregi Wisły Płock zasilił 6 marca 2020 na zasadzie wolnego transferu. Wcześniej występował w Lechii Gdańsk. Z powodu problemów zdrowotnych długo w klubie czekano na jego debiut w niebiesko-biało-niebieskiej koszulce. Niespełna rok po dołączeniu do Wisły Płock – 4 marca 2021 – Wolski zaliczył premierowy występ w drużynie Nafciarzy w wyjazdowym meczu z PGE FKS Stalą Mielec (2:2)

Łącznie w sezonie 2020/2021 zagrał natomiast w 7 spotkaniach, w tym w 3 w wyjściowej „11”, notując 2 bramki i asystę. Na listę strzelców wpisywał się w pojedynkach z Rakowem Częstochowa (2:2) oraz KGHM Zagłębiem Lubin (4:0). – W ostatniej fazie rozgrywek „Wolak” imponował nie tylko liczbami, ale także formą sportową, dlatego też cieszymy się, że zdecydował się parafować nową umowę, po którą wjechał na koniu, ubrany cały na biało – komentuje podpisanie kontraktu Wisła Płock.

Dział Marketingu płockiego klubu wysoko postawił poprzeczkę prezentacji zawodników. Na pewno nie jest to ostatnie zdanie marketingowców klubu. Wystarczy czekać na kolejną niespodziankę… 

Polecamy: Film rodem z komputerowej gry podbił serca kibiców Wisły Płock i nie tylko. GTA w płockim wydaniu [FILM]

Fot. Szymon Łabiński (Wisła Płock).