Płock na trasie koncertowej Ich Troje. Zespół świętuje 25-lecie. Zaśpiewają w amfiteatrze

image_pdfimage_print

Wykreowali przeboje, które śpiewała cała Polska. „A wszystko to…”, „Zawsze z Tobą chciałbym być”, „Wypijmy za to” czy „Powiedz” – to zaledwie kilka piosenek, których wykonawcami jest zespół Ich Troje. Już niebawem w Płocku będzie można posłuchać i zaśpiewać na żywo z grupą w amfiteatrze.

Zespół Ich Troje da w Płocku koncert w środę, 2 czerwca o godz. 19:00. – Wydarzenie niezwykłe, bo jubileuszowe – Ich Troje będzie bowiem świętowało 25 lat na muzycznej scenie. Nie trzeba nikomu przedstawiać tej trójki wyjątkowych ludzi – charyzmatycznego Michała, człowieka orkiestry – Jacka i Ania Świątczak – wokalistki, która po 10 latach przerwy na powrót zasiliła szeregi grupy – czytamy w zaproszeniu.

Zespół przez 25 lat zagrał kilkaset koncertów w kraju i poza jego granicami, sprzedali blisko 12 milionów płyt. Lider grupy Michał Wiśniewski skutecznie dbał o to, by koncerty były zawsze wyjątkowe i na długo pozostawały w pamięci uczestników. – Na scenie pojawiał się balet, huśtawka, motocykle, a kiedy trzeba było – wywoływali deszcz! – Tym razem nie będzie inaczej – zachęcają organizatorzy. 

Podczas koncertu usłyszymy zarówno te największe hity zespołu, takie jak „Powiedz”, „A wszystko to…”, „Zawsze z Tobą chciałbym być”, „Wypijmy za to!”, „Babski Świat”, „Keine Grenzen”, a także wiele, wiele innych, a każda z piosenek wzbogacona będzie unikalnym strojem, zapierającym dech rekwizytem i choreografią. Organizatorzy zapewniają, że to będzie niezapomniany koncert.

Bilety na koncert do nabycia na stronie Kup Bilecik

Fot. Materiały prasowe.