Zabił niemowlę i zbiegł z miejsca wypadku. Policja prosi o pomoc w poszukiwaniu kierowcy

image_pdfimage_print

W piątek, 2 kwietnia, w miejscowości Przęsławice doszło do śmiertelnego wypadku drogowego. Sprawca odjechał z miejsca zdarzenia. – Poszukujemy kierowcy białego suva. Prosimy o kontakt wszystkie osoby, które mogą nam pomóc w zatrzymaniu sprawcy – apeluje Komenda Powiatowa Policji w Sochaczewie.

W piątek, 2 kwietnia, około godz. 18.00 w miejscowości Przęsławice w gminie Brochów, w powiecie sochaczewskim, na drodze wojewódzkiej nr 575 doszło do tragicznego wypadku drogowego.

– Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierowca białego suva potrącił wózek z kilkunastomiesięcznym dzieckiem prowadzony przez rodzica. Niestety, pomimo podjętej reanimacji dziewczynka zmarła. Kierowca pojazdu odjechał z miejsca zdarzenia w kierunku Kazunia – relacjonuje wypadek mł. asp. Agnieszka Dzik z KPP Sochaczew.

Policja w Sochaczewie zwraca się z prośbą do wszystkich osób, które jechały tą trasą i mają nagranie z videorejestratora lub dysponują monitoringiem wzdłuż trasy albo posiadają inne informacje, które przyczynią się do szybkiego ustalenia sprawcy wypadku. KPP apeluje o pilny kontakt z pod numerem telefonu 47 70 55 222, 47 70 55 200 lub najbliższą jednostką Policji.

Policjanci wykonują czynności pod nadzorem prokuratora. Mundurowi ustalają dokładny przebieg zdarzenia, okoliczności i zabezpieczają ślady. Komendant Powiatowy Policji w Sochaczewie ogłosił alarm dla funkcjonariuszy z sochaczewskiej jednostki. Wszyscy pracują nad ustaleniem i zatrzymaniem sprawcy wypadku.

Fot. OSP Słubice.