Zaginął 15-letni Damian. Może go widzieliście? Rodzina i policja proszą o pomoc [AKTUALIZACJA]

image_pdfimage_print

Jeśli widziałeś Damiana Rakowskiego bądź wiesz gdzie przebywa, to Policja prosi o kontakt pod nr telefonu 47 705 16 00. Zaginiony 15-latek poszukiwany jest przez policjantów z Komendy Miejskiej Policji w Płocku.

Zaginiony to 15-letni Damian Rakowski, mieszkaniec gminy Stara Biała. Rysopis: wzrost ok 182 cm, szczupła budowa ciała, włosy ciemne. Znaki szczególne: blizna na łuku brwiowym po rozcięciu. W dniu zaginięcia ubrany był w czarne spodnie ze ściągaczem na dole, czerwoną bluzę, czarną kurtkę, buty czarne sportowe z żółtym znaczkiem.

Nastolatek wczoraj rano, czyli w niedzielę 21 marca, wyszedł z miejsca zamieszkania z zamiarem podróży do Płocka. Nadal do domu nie powrócił oraz nie skontaktował się z rodziną.

Ktokolwiek widział zaginionego lub zna miejsce jego pobytu, proszony jest o kontakt z Komendą Miejską Policji w Płocku, tel. 47 70 516 00 ; 47 70 516 01 i pod numerem alarmowym 112.

AKTUALIZACJA

Nastolatka odnalazła policja na terenie Płocka. Cały i zdrowy – informuje Marta Lewandowska, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Płocku.