Ruszyła organizacja Jarmarku Tumskiego. Organizatorzy zapraszają wystawców

image_pdfimage_print

Trudno pewnie byłoby znaleźć mieszkańca Płocka, i nie tylko, który po prawie roku od ogłoszenia pandemii, nie tęskni za normalnością i tętniącym życiem w mieście. Bez wątpienia jedną z imprez, podczas których nasze miasto wyraźnie się ożywia, jest Jarmark Tumski. Z ubiegłorocznego kalendarze imprez był wykreślony, jak zresztą inne wydarzenia. W tym roku, póki co, Płocki Ośrodek Kultury i Sztuki szykuje się do organizacji 13. edycji Jarmarku.

– Trzynasta edycja Jarmarku Tumskiego odbędzie się w dniach 4 – 6 czerwca. Jak co roku, od 1 lutego w siedzibie Płockiego Ośrodka Kultury i Sztuki im. Themersonów pracę rozpoczyna Biuro Jarmarku Tumskiego. Od tego dnia rozpoczynamy przyjmowanie zgłoszeń do udziału w Jarmarku Tumskim. Biuro Jarmarku będzie czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 9 – 15 – informuje POKiS. W razie jakichkolwiek pytań organizatorzy zachęcają do kontaktu telefonicznego, w godzinach pracy Biura Jarmarku, pod numerem tel: 24 24 366 43 50.

Na stronie internetowej Jarmarku Tumskiego znajdują się karty zgłoszeniowe, regulamin oraz cennik. Wypełnione karty można przesyłać na adres Biura Jarmarku Tumskiego pocztą, na adres e-mail biuro@jarmarktumski.eu lub faksem na numer 24 366 00 54. Zgłoszenia będą przyjmowane do 30 kwietnia.

W regulaminie jednak widnieje zapis, na którzy organizatorzy zwracają szczególną uwagę. Zastrzegają w nim, że w przypadkach zaistnienia okoliczności od niego niezawinionych i niezależnych (w szczególności takich jak: siła wyższa, decyzje władz państwowych) prawo do odwołania, częściowego zamknięcia, skrócenia albo przełożenia terminu Jarmarku. 

POKiS zapowiada również, że ze względu na zdrowie wystawców i uczestników, bezpośrednio przed imprezą zamieści na oficjalnej stronie Jarmarku aktualne wytyczne dotyczące zasad bezpieczeństwa i wymogi sanitarne.