Stacja paliw Moya otworzyła swój punkt nieopodal Płocka. Dokładnie w Maszewie Dużym

image_pdfimage_print

Sieć Moya otworzyła swój punkt w Maszewie Dużym, nieopodal Płocka. Jest to stacja franczyzową. – Tradycyjny, obsługowy obiekt oferuje najwyższe standardy, w tym rozszerzone menu w Caffe MOYA. Sieć stacji paliw Moya liczy obecnie 304 stacje – czytamy na portalu moyastacja.pl.

Stacja Moya Maszewo Duże jest punktem koncentrującym się na obsłudze ruchu lokalnego oraz tranzytowego. Zlokalizowana jest przy drodze relacji Maszewo Duże – Stara Biała. Stacja oferuje wszystkie rodzaje paliwa – benzynę bezołowiową 95, 98, olej napędowy w wersji standardowej oraz wzbogaconej. Ponadto, kierowcy mogą korzystać z kompresora, odkurzacza, a już w krótce także z myjni bezdotykowej.

Stacja jest dostosowana do obsługi samochodów ciężarowych. Wyposażona jest w dwa stanowiska z szybkim wlewem oleju napędowego, parking na 15 ciągników siodłowych, a także prysznic i strefę odpoczynku, dostępną w budynku i na zewnątrz stacji.

Na stacji funkcjonuje koncept gastronomiczny Caffe MOYA z rozszerzonym menu. Oprócz hot dogów, zapiekanek, kawy i herbaty, oferuje m.in. zestawy amerykańskie, pizzę w kilku wariantach smakowych oraz kanapki.

Stacja czynna jest całą dobę.

Fot. Moyastacja.pl