Wyjątkowe świece na świąteczny stół. Warto wybrać się po nie do mariawitów

image_pdfimage_print

Świeca wigilijna nie tylko przypomina o Świętach Bożego Narodzenia, ale także o tych, którzy są bliscy naszemu sercu.  Warto się wybrać do parafii Kościoła Starokatolickiego Mariawitów w Płocku przy ul. Kazimierza Wielkiego 27, aby kupić wyjątkową święcę, która ozdobi świąteczny stół. A przy okazji spełnić dobry uczynek…

– Tegoroczny dochód ze sprzedaży świec będzie przeznaczony na dokończenie instalacji przeciwpożarowej w Świątyni Miłosierdzia i Miłości oraz w pomieszczeniach klasztornych – informuje parafia. – Zamierzenie to jest niezbędne, ponieważ wszyscy rozumiemy, jak ważna jest dbałość o bezpieczeństwo mieszkańców klasztoru oraz wszystkich przyjeżdżających i odwiedzających Świątynię Miłosierdzia i Miłości w Płocku – podkreśla Kościół.

– Wszystkim, którzy wezmą udział w naszej mariawickiej akcji, już dziś składamy serdeczne Panie Boże zapłać – czytamy na stronie Kościoła.

Świece są do nabycia w każdej parafii Kościoła. W Płocku parafia znajduje się przy ul. Kazimierza Wielkiego 27a. Koszt świecy to jedynie 25 zł.

Przy okazji warto zakupić także kalendarz – cegiełkę, ze sprzedaży których dochód będzie przeznaczony – podobnie jak w przypadku świątecznych świec – na dokończenie instalacji przeciwpożarowej w Świątyni Miłosierdzia i Miłości oraz w pomieszczeniach klasztornych. Cena kalendarza to 40 zł. Kalendarz dostępny jest również w sprzedaży wysyłkowej. Zgłoszenia prosimy kierować na adres: kancelaria@mariawita.pl