Tragiczny wypadek na obwodnicy Krośniewic. Nie żyje 35-letni mieszkaniec Płocka

image_pdfimage_print

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło w nocy z piątku na sobotę, czyli z 20 na 21 listopada w Krośniewicach. W wyniku zdarzenia śmierć na miejscu poniósł mieszkaniec Płocka, druga osoba trafiła do szpitala.

Około godziny 3:25 dyżurny Komendy Powiatowej Straży Pożarnej w Kutnie otrzymał zgłoszenie o wypadku na obwodnicy Krośniewic. Na miejsce natychmiast zadysponowano trzy zastępy straży pożarnej z Kutna i Krośniewic, a także 2 zespoły ratownictwa medycznego i policję – informuje portal „Panorama Kutna”.

– Audi jadące od strony Poznania przebiło bariery na obwodnicy Krośniewic i wypadło z drogi. Pojazd przekoziołkował kilkadziesiąt metrów i zatrzymał się na polu. W samochodzie podróżowało dwóch mężczyzn: 35 i 39–letni mężczyzna.

– Ze wstępnych ustaleń wynika, że 35-letni mieszkaniec Płocka kierujący osobowym audi z niewiadomych na chwilę obecną przyczyn, przebił bariery ochronne i spadł ze skarpy na pole, po czym dachował. Kierowca zmarł na miejscu – powiedziała Panoramie Kutna podkom. Edyta Machnik, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Kutnie. 39–letni pasażer został zabrany do szpital w Łęczycy. Teraz policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają wszystkie okoliczności i przyczyny tego zdarzenia.

Źródło i fot: Panorama Kutna