Groźny wypadek w Starej Białej. Nie żyją dwie osoby: 33-latek i 72-latka [AKTUALIZACJA] [FOTO]

image_pdfimage_print

Dziś około godz. 13:00 w miejscowości Biała doszło do bardzo groźnie wyglądającego wypadku. Straż Pożarna podaje, że w zdarzeniu brały udział trzy samochody. Ciężarowy TIR oraz dwa samochody osobowe.

W zdarzeniu jest poszkodowanych pięć osób. Dwie osoby strażacy wydobywali z zakleszczonego auta. Mężczyznę i kobietę – osoby, które ucierpiały w wypadku, w stanie ciężkim przewieziono do szpitala. Na miejscu zdarzenia był też helikopter Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

AKTUALIZACJA

Jak wstępnie ustalili policjanci, kierujący samochodem ciężarowym nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierującemu samochodem osobowym marki Hyunday, po czym na skutek uderzenia pojazd ten uderzył w kolejny samochód osobowy marki Nissan – relacjonuje Marta Lewandowska, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Płocku. Policjantka potwierdza, że dwie osoby w stanie ciężkim trafiły do szpitala – kierujący Hyunday’em oraz pasażerka Nissana. 

Skrzyżowanie jest zablokowane. Utrudnienia potrwają około 3 godzin.

AKTUALIZACJA – godz. 15:43/ godz.16:43

– Policja otrzymała bardzo smutną informację. Nie żyje 33-latek – kierowca Hyunday’a – informuje Marta Lewandowska. Oficer prasowy KMP w Płocku poinformowała, że zmarła również 72-letnia kobieta – pasażerka Nissana. 

Fot. Urząd Gminy Stara Biała.