Nowe działalności 'otwierają się' na Targowisku Miejskim w Płocku. Są jeszcze lokale do wynajęcia [FOTO]

image_pdfimage_print

Kiełba w bułce, wiejski zapiekaniec, polak burger – to propozycje dla głodnych, którzy odwiedzą Targowisko Miejskie przy ul. Rembielińskiego. Można kupić te dania w food trucku – Obora. Z kolei w sklepie garmażeryjnym, o ciepłej nazwie – Kociołek – klienci kupią dania obiadowe. W ofercie sklepu są przepyszne pierożki, dania mięsne i vege czy przycieraki. Wystarczy iść, kupić i obiad gotowy.

Są to dwa punkty gastronomiczne, o które ostatnio wzbogaciło się Targowisko Miejskie przy ul. Rembielińskiego, zarządzane przez miejską spółkę Rynex. – Na Targowisku pojawiają się nowe działalności, w tym gastronomia – mówi nam Radosław Bednarski, prezes spółki. – W naszej ofercie jest jeszcze kilka wolnych lokali, które proponujemy do wynajęcia dla osób chcących otworzyć działalność gospodarczą.

Oczywiście oprócz pysznego jedzenia, które znalazło się w ofercie nowych punktów, w sklepach odzieżowych – w halach oraz na terenie targowiska – znajduje się ogromny wybór obuwia i ubrań z kolekcji jesienno-zimowej, środki czystości czy tzw. chemia. W obliczu  zamykanych sklepów w galeriach handlowych, targowisko miejskie staje się doskonałą alternatywą do kupienia płaszcza, kozaków, rękawiczek czy szalika. – Asortyment w sklepach odzieżowych jest ogromny. Od przysłowiowej chusteczki, poprzez eleganckie sukienki, sportowe bluzy, aż po kurtki i płaszcze – wylicza prezes Rynex-u. Podkreśla, że każdy może spróbować swoich sił w handlu na terenie Targowiska Miejskiego i zachęca na wyprzedaże garażowe, które odbywają się w każdą niedzielę.

Radosław Bednarski przypomina, że cały czas na pełnych obrotach pracują handlowcy na stoiskach oferujących warzywa i owoce. – Kwestią kilku dni pozostaje, że na Targowisku pojawią się stoiska, na których będzie można nabyć ozdoby bożonarodzeniowe – dodaje. – Także zapraszamy na zakupy. Oczywiście prosimy o to, aby klienci mieli zasłonięte usta i nos, przy wejściu do hal dezynfekowały dłonie i zachowywali odstępy – prosi prezes spółki. – Bo zdrowie w tym wszystkim jest najważniejsze – podkreśla.

Zainteresowanych wynajęciem powierzchni lokalowych Rynex prosi o kontakt tel. 24 364 01 00 lub mailowy: rynex@rynex.com.pl. Spółka posiada również wolne lokale przy ul. Dworcowej 46 (budynek dworca) oraz 1 Maja 7A.

Dodamy jedynie, że food truck Obora znajdziecie obok hali C. Z kolei sklep garmażeryjny Kociołek w hali C.

Fot. Obora (Facebook) oraz Rynex.