Zbieraj punkty i odbieraj nagrody. Płocki MOSiR pomaga 'zakochać się' w sporcie. Wymyślili fajny program

image_pdfimage_print

Plecaki, poręczne bidony, eleganckie ręczniki to zaledwie kilka nagród, które czekają w płockim Miejskim Ośrodku Rekreacji i Sportu na posiadaczy kart abonamentowych.

– Aktualnie w ofercie programu lojalnościowego znajdują się gadżety, które ułatwiają nieco życie osobom uprawiającym sporty. Przydadzą się na trening – tak jak bidon czy ręcznik – wymienia nam Konrad Kowal z MOSiR-u. Nie ukrywa, że to na razie gadżety „testowe”, czyli… na dobry początek. – Na pewno przydadzą się każdemu, kto uprawia sport – nie ważne jaki – mówi Kowal. – W perspektywie jednak mamy szerszy asortyment naszych produktów i niewykluczone, że w naszej ofercie dla posiadaczy kart abonamentowych znajdą się bardziej ekskluzywne przedmioty – zapowiada.

Nie od dzisiaj wiadomo, że regularna aktywność fizyczna niesie za sobą szereg korzyści dla organizmu ludzkiego, w szczególności tych zdrowotnych. Uprawianie różnorodnych dyscyplin sportowych, pozwala uzyskać dobrą kondycję fizyczną, ale również psychiczną. Od 1 września uprawianie sportu w naszym mieście może „osłodzić” także fajna i przydatna nagroda.

Wśród naszych czytelników znajduje się wiele osób, które aktywnie spędzają czas. Wykorzystują w tym celu dostępną infrastrukturę sportową. Miłym dodatkiem do codziennej aktywności fizycznej są różnego rodzaju promocje, konkursy czy programy motywujące mieszkańców do uprawiania sportu. Płocki MOSiR wprowadził właśnie szereg produktów, które można zdobyć dzięki Programowi Lojalnościowemu.

Na obiektach sportowych zarządzanych przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Płock Sp. z o.o. dla mieszkańców korzystających z wszelkiego rodzaju dostępnych form aktywności i rekreacji, uruchomiono specjalny Program Lojalnościowy. Obejmuje on wszystkich posiadaczy kart abonamentowych, którzy oprócz pozyskanych środków finansowych, za każdą wydaną 1 zł otrzymają 1 pkt w programie. Po zebraniu odpowiedniej ilości punktów uczestnicy akcji mogą wymienić je na nagrody w postaci gadżetów sportowych, produktów czy usług z długiej listy proponowanych przez MOSiR.

Szczegóły i zasady wymiany punktów dostępne są na stronie płockiego MOSiR-u.

Zakupu karty abonamentowej można dokonać w kasach:
– Pływalni Jagiellonka,
– Pływalni Podolanka,
– Pływalni Kobylanka,
– Siłowni Arena (Orlen Arena – wejście K5),
– Stadionu Miejskiego.