Jak pozbyć się wirusów, bakterii czy pleśni? Jest skuteczna metoda dezynfekcji – zamgławianie

image_pdfimage_print

W dobie pandemii Covid-19 coraz ważniejsza staje się szybka i skuteczna dezynfekcja pomieszczeń i powierzchni. Firma HammerHemi oferuje urządzenie, które w bardzo szybkim czasie dezynfekują pomieszczenia, eliminując 99,99 proc. wszystkich wirusów, koronawirusów, bakterii i grzybów oraz pleśń.

– Na bazie kwasu podchlarawego urządzenie wytwarza tzw. suchą mgłę, która penetruje każdy zakamarek pomieszczenia docierając tam gdzie personel nie byłby w stanie dotrzeć – wyjaśnia nam przedstawiciel firmy. – W trakcie procesu zostają zdezynfekowane nie tylko wszelkie powierzchnie ale także powietrze w pomieszczeniu – podkreśla.

Urządzenie w 4 minuty  zamgławia pomieszczenie o kubaturze 100 metrów sześciennych (większe pomieszczenia odpowiednio dłużej). Po 15 minutach od zakończenia zamgławienia należy jedynie przewietrzyć pomieszczenie i od razu praktycznie można z niego korzystać.  Urządzenie może być stosowane praktycznie w każdym obiekcie użyteczności publicznej: szpitalach, szkołach, biurach, urzędach, restauracjach.  – Świetnie nadaje się do dezynfekcji np. poczekalni lub autobusów komunikacji miejskiej, ambulansów ale także hal produkcyjnych – wymienia. – Aparat pozwala zaoszczędzić czas i zaangażowanie pracowników, którzy w tym czasie mogą poświęcić się innym zadaniom.

W procesie dezynfekcji stosowany jest roztwór kwasu podchlarawego. Jest to środek naturalny, biodegradowalny i całkowicie bezpieczny. 

W dniach 2-3 października urządzenie było używane do dezynfekcji pomieszczeń szpitalnych w trakcie międzynarodowego kongresu medycznego Warsaw Live Endoscopy, który odbywał się w Warszawie. Sprzęt będzie prezentowany w trakcie Targów Rozwiązań Zwiększających Bezpieczeństwo Sanitarno-Epidemiologiczne ANTYCOVID EXPO , które odbędą się w dniach 14-15 października w EXPO Kraków.

Materiał reklamowy.