Mariawici włączają się w akcję pomocy dla maleńkiej Zosi. Zapraszają na piknik do ogrodów mariawickich

image_pdfimage_print

Serdecznie zapraszamy na piknik charytatywny, podczas którego odbędzie się zbiórka pieniędzy na rzecz maleńkiej Zosi, która zmaga się z SMA – czytamy w zaproszeniu na stronie Kościoła Starokatolickiego Mariawitów w Płocku.

Piknik odbędzie się w niedzielę 27 września. Początek wydarzenia godz. 13:00 na terenie ogrodu Kościoła Starokatolickiego Mariawitów. – Nie może Państwa tam zabraknąć! W programie przewidziane jest wiele atrakcji – zachęcają organizatorzy.

Na Facebooku gdzie utworzono wydarzenie można śledzić na bieżąco listę atrakcji, które będą oczekiwały na uczestników pikników. Na liście znalazły się między innymi koncerty zespołów: Bayer Full, Klisze, Czas Na Nas, pokazy tańca Stowarzyszenia Uniwersytetu Trzeciego Wieku oraz solowe występy płockich wokalistek.

Agencja Impuls, którą zaproszono do współorganizacji Pikniku dla Zosi zachęca: to wspaniała propozycja na aktywny odpoczynek w niedzielne popołudnie. – Przygotowaliśmy atrakcje dla całych rodzin: gry i tańce integracyjne, zabawa z ogromną kolorową chustą, rodzinne konkursy z nagrodami, wielkie bańki mydlane, dmuchany park rozrywki, gigantyczne gry planszowe, FOTOBUDKA, wata cukrowa i popcorn.

Organizatorami wydarzenia są: Kościół Starokatolicki Mariawitów w RP, Hufiec ZHP Płock im. Obrońców Płocka 1920 roku, Agencja Artystyczno-Animacyjna IMPULS.

Fot. Jacek „Zoltar” Łukaszewski.