Tragedia, która wstrząsnęła mieszkańcami. Mężczyźni spłonęli w samochodzie. Co wiadomo o ofiarach wypadku?

image_pdfimage_print

Wypadek, który zdarzył się w piątek, 18 września, na ulicy Harcerskiej w Płocku wstrząsnął mieszkańcami. W bardzo tragicznym zdarzeniu zginęło trzech mężczyzn, którzy spłonęli w samochodzie. W komentarzach pod artykułami opisującymi wypadek nie brakuje spekulacji, nazwisk i imion ofiar.

– Z dotychczasowych ustaleń śledczych wynika, że mężczyźni, którzy zginęli w piątkowym wypadku to młodzi mieszkańcy Płocka – w wieku od 26 lat do 31 lat – informuje Marta Lewandowska, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Płocku. – To dopiero badania DNA potwierdzą ustalenia mundurowych – podkreśla. I dodaje: – Postępowanie w sprawie prowadzi Prokuratura Rejonowa w Płocku.

Przypomnijmy. W piątek 18 września przed północą doszło do tragicznego zdarzenia, w którym śmierć poniosło trzech mężczyzn. Jak wstępnie ustalili policjanci, kierujący Audi A8 na ul. Harcerskiej zjechał z drogi, uderzył w ogrodzenie posesji, następnie w przyłącze gazowe i budynek mieszkalny. Po uderzeniu pojazd stanął w płomieniach. Pojazdem podróżowało trzech mężczyzn. Ciała zabezpieczono w prosektorium.

Czytaj także: Zwęglone ciała trzech mężczyzn w samochodzie. Tragiczny wypadek i pożar przy ul. Harcerskiej w Płocku

Fot. RADIO PŁOCK FM