„Śmiech w wielkim mieście”. Przed nami 9. edycja Polskiej Nocy Kabaretowej

image_pdfimage_print

Kabaret Nowaki, Kabaret Moralnego Niepokoju, Igor Kwiatkowski… to oznacza jedno – świetną zabawę i śmiech do łez. Już w najbliższą sobotę, 12 września, w płockim amfiteatrze od godz. 19:00 na widzów czekać będzie moc rozrywki. Odbędzie się bowiem dziewiąta edycja Polskiej Nocy Kabaretowej.

Swój udział w niej zapowiedzieli oprócz wyżej wymienionych artystów, Kabaret Skeczów Męczących, Kabaret Smile i Kabaret K2. – Po raz pierwszy w rolę prowadzących wcieli się duet rodem z Hollywood. Urok, czar, wyczucie i profesjonalizm to tylko kilka z ich licznych walorów. Kobieta o stu twarzach, milionie wcieleń i niezliczonym tłumie fanów. U jej boku mężczyzna czarujący, błyskotliwy i nieprzewidywalny. Adrianna Borek oraz Igor Kwiatkowski, bo o nich mowa, zabiorą Was w świat amerykańskich gal, największych światowych widowisk – czytamy w zaproszeniu.

Polska Noc Kabaretowa to kompilacja blasku Las Vegas, rozmachu Broadwayu i niezapomnianych doznań wprost z Los Angeles, czyli „Śmiech w wielkim mieście”.

Fot. Dziennik Płocki (Archiwum).