Cała Polska nuciła ich przeboje. Kultowy zespół – Lady Pank – zagra w Płocku!

Jest tylko jeden zespół w Polsce, który staje na wysokości zadania w nawet najbardziej kryzysowych sytuacjach. Twórcy takich hitów, jak: „Zawsze tam, gdzie ty”, „Mniej niż zero” czy „Kryzysowa narzeczona” wystąpią w Płocku. I jest ogromne prawdopodobieństwo, że będzie to najlepszy koncert tego roku w płockim amfiteatrze.

Mowa o kultowym zespole Lady Pank, który połączył siły z Adria Art w wielkiej reaktywacji polskiej sceny koncertowej 2020 roku. Projekt przewiduje koncert w Płocku, który odbędzie się w niedzielę, 20 września, o godz. 17 w płockim amfiteatrze.

Ostatnie miesiące przyniosły dużo niespodzianek i zachwiały życiem każdego z nas. Kryzys, w jaki wpadł praktycznie cały świat, medialna histeria i cały węzeł zawirowań – to wszystko wniosło do naszego życia dużo niepokoju. Dlatego Lady Pank, inspirując się jednym ze swoich hitów, wyrusza w trasę pt. „Strach się bać”, by zdjąć z naszych ramion troski i naładować potężną dawką pozytywnej energii! – czytamy w zapowiedzi koncertu.

Założony w 1982 roku zespół od samego początku istnienia święci triumfy na polskiej scenie muzycznej. Liczba hitów, jakie stworzyli Borysewicz i Panasewicz z zespołem, świadczy o niegasnącej sławie i ponadczasowości Lady Pank. Teraz przyjeżdżają do Płocka z pozytywnym przekazem, rockandrollową mocą oraz dwoma wagonami przebojów, znanych Polakom od blisko czterech dekad.

Bilety na koncert są do nabycia w cenach: 60, 70, 90 i 120 zł.