Nowa akcja sieci Biedronka. Tym razem z ekologią w tle. Do zdobycia Gang Fajniaków

image_pdfimage_print

Już 27 sierpnia cała Polska pozna Gang Fajniaków. Pluszaki pomogą sieci Biedronka przekazać najmłodszemu pokoleniu, że natura jest bezcenna i warto o nią dbać. Dorosłym zaś Fajniaki pokażą, jak w prosty sposób razem możemy wspierać polską gospodarkę. Nowa akcja lojalnościowo-edukacyjna sieci Biedronka potrwa aż do pierwszych dni grudnia.

Bohaterów jest dziesięcioro. Dziewięcioro to postaci jednoznacznie pozytywne, a jedna… no cóż, powiedzmy, że ma nieco trudniejszy charakter. Na pewno jednak wszystkie Fajniaki pomogą najmłodszym w dbaniu o piękno kraju i planety, a ich rodzicom – we wspieraniu polskiej gospodarki. Gang Fajniaków to: Chmurka Celinka, Słońce Sonia, Kropla Ksenia, Drzewo Dobromir, Foka Frania, Jarzębina Julka, Piesek Piotruś, Dąb Dyzio, Ważka Wiola i ten, który niekoniecznie służy przyrodzie: Smog Stefek. W czwartek, 27 sierpnia, poznają je dzieci z całej Polski, a Fajniaki mają szansę szybko zostać kulturowym fenomenem, na miarę swoich uroczych poprzedników: Świeżaków i Słodziaków.

Jak zdobyć Fajniaka?

Gang Fajniaków to dziesięć sympatycznych pluszowych maskotek, z których każda ma inną supermoc, zawsze związaną z ekologią. Ich kolekcję można powiększać przy uzbieraniu odpowiedniej liczby naklejek, przyznawanych za zakupy w Biedronce. Fajniaka można wziąć ze sobą do domu za darmo w zamian za 60 uzbieranych naklejek. Przy 40 naklejkach – można go kupić za 19,99 zł. Jedna naklejka przyznawana jest za każde wydane w sklepie 50 zł.

Warto wiedzieć, że sieć promuje zakup niektórych produktów, przyznając za nie dodatkowe naklejki. W tym roku przy jednorazowych zakupach za 50 zł można otrzymać aż 5 naklejek, a dzięki temu jeszcze szybciej zdobyć wymarzonego pluszaka.

Dodatkową naklejkę za każde wydane 50 zł otrzymają klienci za zakupy:
• z kartą Moja Biedronka
• co najmniej jednego warzywa lub owocu
• produktów z oferty specjalnej
• dodatkowy benefit – i jest to nowość w tej akcji Biedronki – przyznawany będzie za nabycie produktów tworzących wartość dla polskiej gospodarki.

Fajniakowe naklejki zbierać można od 27 sierpnia do 18 listopada. Maskotki będzie można odbierać do 2 grudnia 2020 r. lub do wyczerpania zapasów.