Wyjechał autobusem z Drobina i słuch po nim zaginął. Rodzina i policja proszą o pomoc [AKTUALIZACJA]

image_pdfimage_print

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Płocku prowadzą poszukiwania za zaginionym 37-letnim Mariuszem Kwiatkowskim. Jeśli widziałeś zaginionego, bądź znasz miejsce jego pobytu, skontaktuj się z płocką Policją.

Policjanci poszukują 37-letniego Mariusza Kwiatkowskiego, który 12 lipca br. wyjechał autobusem z Drobina z zamiarem udania się do Płocka. Mężczyzna od tamtej pory nie skontaktował się z rodziną.

Rysopis zaginionego: ok. 177 cm wzrostu, szczupła budowa ciała, oczy piwne, uszy lekko odstające. Znaki szczególne: na lewej łydce tatuaż przypominający kota, tatuaż po prawej stronie żeber. Mężczyzna ubrany był w koszulkę na krótki rękaw koloru zielonego, jasne spodnie typu jeans, czapkę z daszkiem koloru czarnego, ciemne buty sportowe. Na plecach miał założony siwo-czarny plecak, a na ramieniu czarną torebkę z czerwonym napisem HUGO.

Ktokolwiek widział zaginionego lub zna miejsce jego pobytu, proszony jest o kontakt z Komendą Miejską Policji w Płocku, tel. 47 70 516 00 ; 47 70 516 01 i pod numerem alarmowym 112.

AKTUALIZACJA

– Poszukiwania Mariusza Kwiatkowskiego zostały zakończone. Mężczyzna skontaktował się z rodziną – informuje Marta Lewandowska, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Płocku.