To wszystko dla maleńkiej Zosi. Wspaniałe hasło Pikniku Rodzinnego w Zaździerzu [FOTO]

image_pdfimage_print

Cel był jeden: zebrać, jak najwięcej pieniędzy, które trafią na leczenie małej Zosi. Przy okazji świetnie się bawić w doborowym towarzystwie. Organizatorzy zadbali, aby atrakcji nie zabrakło dla nikogo. 

Mowa o charytatywnym Pikniku Rodzinnym, który odbył się w sobotę 18 lipca w Leśnym Zakątku w Zaździerzu koło Łącka. Imprezę zorganizowała Aleksandra Ziemińska, Weronika Daszewska i Sylwia Świerzyńska. W przyjemnym cieniu drzew odbywały się konkursy, warsztaty, tańce, pokaz zwierząt egzotycznych. Na stoiskach można było kupić ciasta, zabawki, rośliny, a pieniądze z ich sprzedaży trafiały wprost do kwestarskich puszek.

Nie obyło się też bez licytacji, z których całkowity dochód przeznaczono na leczenie Zosi, dziewczynki chorej na SMA. Zabawę urozmaicała oprawa muzyczna. Były koncert zespołu The Brothers i Aleksandry Ziemińskiej. Uczestników imprezy odwiedzili także motocykliści, na czele z Markiem “Kaczorem” Kaczanowskim, którzy chętnie włączyli się do zbiórki i zabawy. Impreza odbyła się pod hasłem #biegnijzZosia.

Czytaj także: Tylko najdroższy lek świata może pomóc Zosi. Tysiące osób włącza się w zbiórkę

Fot. Jacek “Zoltar” Łukaszewski