Zaginął 11-letni Łukasz. Policja i rodzina proszą o pomoc w poszukiwaniu chłopca [AKTUALIZACJA]

image_pdfimage_print

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Płocku prowadzą poszukiwania za zaginionym 11-letnim Łukaszem Wierzbickim. Ktokolwiek widział zaginionego lub zna miejsce jego pobytu, proszony jest o pilny kontakt z Komendą Miejską Policji w Płocku.

Łukasz Wierzbicki – 11-letni płocczanin. Rysopis: ok 155 cm wzrostu, szczupła budowa ciała, włosy ciemny blond – grzywka zaczesywana, oczy zielone. W dniu zaginięcia chłopiec ubrany był w koszulkę koloru białego z motywem Star Wars ( postacie koloru czerwono – czarnego), krótkie czarne spodenki i siwe sandałki.

Zaginiony wczoraj około południa wyszedł z domu i do chwili obecnej nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Ktokolwiek widział zaginionego lub zna miejsce jego pobytu, proszony jest o pilny kontakt z Komendą Miejską Policji w Płocku, tel. 47 705 16 00 ; 47 705 16 01 i pod numerem alarmowym 112.

AKTUALIZACJA

– Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Płocku dziękują za publikację i rozpowszechnianie przez mieszkańców miasta i powiatu komunikatu dotyczącego zaginionego 11-latka. Jednocześnie przekazuję dobrą wiadomość – chłopiec został odnaleziony i przekazany pod opiekę matki – informuje Marta Lewandowska, rzecznik prasowy KMP w Płocku.