Wybory 2020. Rafał Trzaskowski – kandydat na prezydenta RP przyjedzie do Płocka

image_pdfimage_print

Kandydat ubiegający się o fotel prezydencki RP z ramienia Koalicji Obywatelskiej – Rafał Trzaskowski w najbliższy czwartek przyjedzie do Płocka. Z mieszkańcami spotka się na Podolszycach Południowych w pasażu Paderewskiego o godz. 16:30.

Rafał Trzaskowski, od momentu kiedy ogłoszono go oficjalnym kandydatem ubiegającym się o funkcję głowy państwa, prowadzi bardzo intensywną kampanię wyborczą. Każdego dnia spotyka się z mieszkańcami wsi, miasteczek i dużych miast w całej Polsce. Przy okazji spotkań mówi o programie wyborczym, przybliża wyborcom swoją wizję Polski oraz rozmawia z wyborcami.

Przypomnijmy, że według najnowszych sondaży to właśnie obecny prezydent Warszawy – ma największe szanse, aby w II turze wyborów zmierzyć się z obecnie urzędującym prezydentem RP – Andrzejem Dudą.

Polacy w najbliższą niedzielę – 28 czerwca – będą wybierać prezydenta RP, zatem na tzw. ostatniej prostej Rafał Trzaskowski znalazł czas, pomimo swojej króciutkiej kampanii, aby odwiedzić Płock i spotkać się z mieszkańcami miasta oraz powiatu.

Organizatorzy spotkania zapraszają zatem na pasaż Paderewskiego na Podolszycach Południe w czwartek na godz. 16:30. Sztab przypomina, że na spotkanie z kandydatem należy zabrać maseczki.

Fot. Piotr Misiło‎ [Facebook – #Trzaskowski2020]