Zaginęła mała Gabrysia oraz jej mama. Ostatnio widziane były w towarzystwie mężczyzny [AKTUALIZACJA]

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Płocku prowadzą poszukiwania za zaginioną 8-letnią Gabrielą Ciechowską, która wraz z matką w dniu 30 maja opuściła miejsce zamieszkania w Płocku. Zaginione do dziś nie skontaktowały się z rodziną.

Zaginiona – Gabriela Ciechowska, 8 lat, zamieszkała w Płocku. Rysopis dziewczynki: 135 cm wzrostu, szczupła budowa ciała, oczy niebieskie, włosy krótkie koloru blond. Dziewczynka ubrana była w kurtkę z kapturem koloru limonowego, spodnie typu moro, buty – klapki, na głowie miała czapkę z daszkiem koloru szarego a na plecach sportowy plecak.

Dziewczynka oddaliła się z domu wraz z 47 – letnią matką, Agnieszką Ciechowską.

Rysopis kobiety: 165 cm wzrostu, średnia budowa ciała, oczy niebieskie, włosy koloru blond – krótkie puszące się. Kobieta ubrana była w ciemną kurtkę z kapturem, buty sportowe, ciemne spodnie, na głowie miała czapkę z daszkiem a na plecach sportowy plecak.

Kobieta wraz z dziewczynką widziana była w towarzystwie mężczyzny, który kuleje i podpiera się laską. Mężczyzna ubrany był w ciemną kurtkę, a na głowie miał kaszkiet jasnego koloru. Osoby miały ze sobą namioty i walizki.

Ktokolwiek widział zaginione lub zna miejsce ich pobytu, proszony jest o kontakt z Komendą Miejską Policji w Płocku, tel. 47 705 16 00 ; 47 705 16 01 i pod numerem alarmowym 112.

AKTUALIZACJA

Gabrysia oraz jej mama zostały odnalezione przez policjantów całe i zdrowe.