Gdzie w Płocku można złożyć podpis na liście poparcia dla kandydata na prezydenta RP – Rafała Trzaskowskiego?

Wczorajsze ogłoszenie daty wyborów na 28 czerwca przez marszałek Sejmu Elżbietę Witek wywołało lawinę pytań, kierowanych do naszej redakcji. Czytelnicy pytają nas, gdzie można złożyć podpis pod listą poparcia dla nowego kandydata ubiegającego się o fotel prezydencki – Rafała Trzaskowskiego.

Dziś, 4 czerwca, o godz. 18:00 w Płocku przy pomniku pierwszego premiera III RP Tadeusza Mazowieckiego nastąpi oficjalna inauguracja zbierania podpisów na listach poparcia dla kandydata na prezydenta RP z ramienia Koalicji Obywatelskiej – Rafała Trzaskowskiego.

W ciągu zbliżającego się weekendu swoje podpisy będzie można złożyć podczas tzw. zbierania stolikowego. Przedstawicieli Koalicji Obywatelskiej będzie można spotkać:

– Na ulicy Małachowskiego 4 – od piątku do wtorku w godz. 12:00-17:00
– Przy głównym wejściu na Targowisko Miejskie przy ulicy Rembielińskiego: w piątek i sobotę w godz. 9:00 – 13:00, niedziela 9:00 – 11:00.
– Galeria Mazovia – główne wejście – sobota w godz. 10:00-14:00
– Ul. Tumska – wejście od ul. Królewieckiej – sobota w godz. 10:00-14:00
– Ul. Stary Rynek – plac przed Ratuszem – niedziela godz. 10:00-14:00

Jak zaznaczają organizatorzy, zbiórka podpisów będzie odbywała się z zachowaniem wszelkich środków ostrożności. Długopisy będą dezynfekowane po każdym podpisie, do dyspozycji będzie także płyn dezynfekujący.

Dodamy, że do przedstawicieli Koalicji Obywatelskiej, którzy będą zbierać podpisy, można przynieść też gotową, wypełnioną i podpisaną kartę. Kartę można pobrać ze strony Trzaskowski 2020

Fot. Zrzut ekranu – strona Rafał Trzaskowski.