Big Dutchman Polska zatrudni elektryka [OGŁOSZENIE]

Big Dutchman Polska Sp. z o.o. należąca do Big Dutchman International GmbH światowego lidera na rynku wyposażenia budynków inwentarskich poszukuje kandydatów na stanowisko Elektryk/Serwisant – wyposażenia budynków dla trzody chlewnej.

Obowiązki:
 Instalowanie urządzeń elektrycznych i mechanicznych stanowiących wyposażenie budynku
inwentarskiego;
 Uruchamianie i regulacje systemów wyposażenia budynku inwentarskiego;
 Wykonywanie napraw i konserwacji urządzeń wchodzących w zakres wyposażenia;
Oczekiwania:
 Wykształcenie techniczne; znajomość: elektroniki, elektryki, mechaniki;
 Umiejętność czytania schematów elektrycznych;
 Dyspozycyjność i gotowość do podróży służbowych;
 Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
 Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego będzie dodatkowym atutem;
 Możliwość podjęcia pracy bez konieczności zmiany miejsca zamieszkania;

Oferujemy:
 Interesującą pracę w międzynarodowej firmie;
 Atrakcyjne warunki finansowe;
 Szkolenia i możliwość rozwoju zawodowego;
 Niezbędne narzędzia do pracy

Oferty:
Oferty zawierające CV i list motywacyjny ze zdjęciem oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych prosimy przesyłać na adres e-mail: kycler@bigdutchman.pl

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

Dodamy, że ogłoszenia o pracę w Dzienniku Płockim zamieszczamy za darmo! W ten sposób wspieramy osoby bezrobotne oraz firmy w ramach naprawy gospodarki związanej z pandemią koronawirusa.

Fot. Pixabay.