Ostatnie dni objazdów. Drogowcy asfaltują aleje Kilińskiego [FOTO]

image_pdfimage_print

– Kończymy największy i najważniejszy etap przebudowy al. Kilińskiego. Oznacza to ostatnie dni objazdów – informuje Hubert Woźniak z biura prasowego płockiego ratusza.

W sobotę 23 maja drogowcy będą kontynuować prace nad układaniem ostatniej warstwy asfaltu. Tego dnia nieprzejezdne będzie skrzyżowanie al. Kilińskiego z ul. 4 Pułku Strzelców Konnych i ul. Sienkiewicza. Drogowcy będą układać nawierzchnię na tych dwóch ostatnich ulicach. Zaczną bardzo wcześnie, bo o godz. 6 rano. Ruch powinien być przywrócony ok. godz. 16 – zapowiada Hubert Woźniak.

W poniedziałek drogowcy zaczną układać asfalt na skrzyżowaniu al. Kilińskiego z ul. Kolegialną oraz ul. Wyszogrodzką i ul. Słoneczną. Skrzyżowanie to będzie w poniedziałek nieprzejezdne od godz. 7 rano do ok. 18. Prace nad przebudową skrzyżowania al. Kilińskiego z ulicami: Warszawską, Mostową, Norbertańską potrwają do przełomu września i października.

Woźniak dodaje, że plany asfaltowania w najbliższą sobotę i w poniedziałek mogą ulec zmianie. Wszystko zależy od pogody.

Fot. UMP.