UWAGA! Płocka obwodnica zamknięta. Duży wyciek olejów

image_pdfimage_print

– Od ul. Długiej do ul. Otolińskiej zamknięta jest obwodnica Płocka w związku z wyciekiem olejów na drogę – informuje Marta Lewandowska z Komendy Miejskiej Policji w Płocku. 

Podkreśla, że wyciek olejów może powodować zagrożenie dla życia i zdrowia uczestników ruchu drogowego. Na miejscu pracują strażacy Państwowej Straży Pożarnej. 

– Trasa W. Bartoszewskiego zamknięta dla ruchu! Policja podjęła decyzję o zamknięciu części obwodnicy miasta Płocka na odcinku od ronda Nafciarzy do ronda Otolińska – informuje z kolei Konrad Kozłowski z biura prasowego ratusza. -Prawdopodobnie w wyniku wycieku oleju napędowego z cysterny, doszło do powstania dużych plam powodujących śliskość jezdni na rondach: Nafciarzy, Otolińska oraz Wojska Polskiego powodując zagrożenie dla ruchu kołowego pojazdów – wyjaśnia prawdopodobną przyczynę utrudnień.

Kozłowski dodaje, że rondo Otolińska będzie częściowo przejezdne. – Patrole policji i Straży Miejskiej znajdują się na miejscu i kierują ruchem, natomiast strażacy z KM PSP w Płocku i pracownicy ZUM Muniserwis Z.B pracują przy neutralizacji plam z jezdni

Fot. OSP Rudnik (zdjęcie ilustracyjne)