Koronawirus. Mecz Wisły Płock z Koroną Kielce bez udziału publiczności [KOMUNIKAT]

W związku z decyzją organów administracyjnych o rozgrywaniu wszystkich meczów PKO Bank Polski Ekstraklasy bez udziału publiczności Zarząd Wisły Płock S.A. wprowadził dodatkowe restrykcje dotyczące udziału w spotkaniu Nafciarzy z Koroną Kielce, który odbędzie się w poniedziałek 16 marca godzina 18:00.

„Kibice, osoby postronne, przedstawiciele sponsorów oraz mediów (dziennikarze i fotoreporterzy), łącznie z posiadaczami akredytacji stałych, nie będą mogli uczestniczyć w poniedziałkowym spotkaniu z Koroną Kielce. Wjazd na Stadion im. Kazimierza Górskiego dozwolony będzie wyłącznie dla obu ekip z pionu sportowego, osób zaangażowanych w transmisję telewizyjną, klubowych mediów i maksymalnie ograniczonej liczby pracowników” – informuje w specjalnym komunikacie Wisła Płock.

Klub podkreśla, że działa zgodnie z zaleceniami Ekstraklasy SA, która nałożyła obowiązek ograniczenia kontaktu jakichkolwiek osób postronnych z zawodnikami i członkami sztabów.

Klub informuje jednocześnie, że osoby, które kupiły już bilety na mecz z Koroną Kielce otrzymają zwrot pieniędzy w punktach, w których dokonały zakupu. W przypadku nabycia wejściówek drogą internetową o formie zwrotu środków Wisła Płock poinformuje e-mailowo. Jeśli chodzi o kibiców posiadających karnety, klub poda informację w późniejszym terminie.