Wielkie brawa dla zespołu IRA i Płockiej Orkiestry Symfonicznej. Super koncert w Maszewie [FOTO]

Okazuje się, że hala sportowa może być wspaniałym miejscem na koncert symfoniczny. Wystarczy świetna akustyka, wybitni muzycy oraz spragniona muzycznych wrażań publiczność. Wszystko to było w niedzielny wieczór w Maszewie Dużym w gm. Stara Biała.

Na pewno na długo w pamięci uczestników pozostanie koncert zespołu IRA oraz muzyków z Płockiej Orkiestry Symfonicznej. W sali sportowej wypełnionej po brzegi wybrzmiały największe hity jednej z najbardziej rozpoznawalnych polskich grup rockowych. Publiczność miała okazję wysłuchać zatem takich przebojów jak: „Nie daj mi odejść”, „Parę chwil”, „Twój cały świat”, „Ona jest ze snu” czy „Zostań tu”.

Przypomnijmy. IRA to polski zespół rockowy, założony w 1987 roku w Radomiu. Największe sukcesy grupy przypadły na pierwszą połowę lat 90-tych. Wydana w 2009 roku płyta „9” uzyskała status złotej. W 2010 roku zespół odniósł niebywały sukces na Festiwalu w Opolu – otrzymał aż trzy Superjedynki, w kategorii: Zespół Roku, Płyta ROCK, oraz „Za najlepszy występ”.

Fot. DR.