Wybory 2020. Szymon Hołownia porozmawia z płocczanami. Przy okazji zbiórka darów dla…

W ubiegłym tygodniu poznaliśmy datę wyborów prezydenckich. Odbędą się w niedzielę 10 maja. Jednym z kandydatów, którzy ubiegają się o funkcję głowy państwa, jest Szymon Hołownia, dziennikarz, prezenter i autor książek. Kandydat zapowiedział wizytę w Płocku i spotkanie z płocczanami.

Z Szymonem Hołownią będzie można porozmawiać w najbliższy wtorek, 11 lutego, o godz. 18:30 w Spółdzielczym Domu Kultury przy ul. Krzywoustego 3.

– Szymon spotykał się z Wami w ponad 370 polskich miastach. Nie przerywa tej trasy, bo chce Was dalej słuchać i razem z Wami realizować marzenie o Polsce rozmawiającej. Przed kampanią, w trakcie i po kampanii – czytamy w informacji zapowiadającej spotkanie na Facebooku.

Przy okazji spotkania z mieszkańcami ekipa kandydata na prezydenta RP zapowiedziała, zbiórkę artykułów szkolnych sportowych, odzieży, obuwia oraz zabawek. – Wszystko na rzecz dzieci z placówki opiekuńczo-wychowawczej typu rodzinnego nr 1 (Rodzinny Dom Dziecka Nowe Bronowo 24 b, gmina Stara Biała) – wyjaśnia ekipa w informacji. – Jeśli zbierzemy więcej, to będzie to przekazane do innych domów – zapowiadają organizatorzy zbiórki.

Przypomnijmy. Szymon Hołownia już gościł w Płocku. Odwiedził Książnicę Płocką, a także kawiarnię Czerwony Atrament.

Fot. PP.