Jest w czym wybierać. Garażowe wyprzedaże co niedziela w Płocku

image_pdfimage_print

Robicie porządki w swoich szafach, piwnicach czy garażach? Coś wydaje się zupełnie niepotrzebne i zbędne? Tymczasem komuś innemu może służyć jeszcze długie lata.

Sprzedaż takich właśnie przedmiotów, i nie tylko, umożliwia spółka Rynex na targowisku przy ulicy Rembielińskiego. Wyprzedaż garażowa odbywa się tam co niedzielę, a wśród oferowanych rzeczy można trafić na prawdziwe perełki.

Każdy zatem może stać się handlowcem – sprzedawać używane lub zupełnie nowe rzeczy – bo tu reguły nie ma. Spółka serdecznie zaprasza do współpracy sprzedawców oferujących: przysmaki regionalne, produkty spożywcze lokalne i tradycyjne z różnych stron świata, eko żywność, przysmaki typu: vegan, wege i slow food, produkty spożywcze sezonowe czyli owoce, warzywa, owoce leśne, przedmioty używane, rękodzieło artystyczne, ludowe, rzemiosło, pamiątki. Ogólnie rzecz ujmując, pomysłodawcy „Wyprzedaży Garażowej” zapraszają do handlu wielobranżowego oraz tych oferujących smaczne jedzenie.

Niedzielne wyprzedaże to również gratka dla kupujących. Asortyment oferowany przez sprzedających, jest szeroki – w pełnym tego słowa znaczeniu. Od książek i ubrań, poprzez zastawy stołowe, zabawki, sprzęt agd i rtv, aż po meble, którym wystarczy odrobina tzw. szlifu i może służyć nabywcy jeszcze wiele lat.

Przypomnijmy. Targowisko Rynex w Płock przy ul. Rembielińskiego 6B zaprasza na „Wyprzedaż Garażową” w każdą niedzielę w godz. od 8:00 do 14:00.