Wybitni artyści, dyrygenci i wydarzenia. Ruszyła sprzedaż karnetów na koncerty

Wyjątkowe wydarzenia, wybitni artyści i dyrygenci – tak zapowiada się kontynuacja 43. sezonu artystycznego. Płocka Orkiestra Symfoniczna kilka dni temu rozpoczęła sprzedaż karnetów na styczeń – marzec 2020.

Rok 2020 rozpocznie się od przebojów operetkowo-operowych, po których w Sali koncertowej zagości rockowa energia, bałkańskie szaleństwo i klezmerskie rytmy. Wśród propozycji nie zabraknie dzieł wybitnych artystów scen polskich i zagranicznych takich jak: „Lubię wracać tam gdzie byłem”, „When the man loves a women”, a także utworów z najnowszej płyty Mateusza Ziółko – „Na nowo”, artysty przez wielu znanego z programów telewizyjnych jak np. „Must Be The Music – Tylko Muzyka”, czy też „The Voice of Poland”. Zwieńczeniem 43. Sezonu artystycznego będzie wystąpienie jednego z najbardziej poszukiwanych duetów fortepianowych na świecie Genova & Dimitrov Piano Duo.

Karnety gwarantują stałe miejsce na Sali przez 6 kolejnych koncertów. Cena wynosi 250 zł w głównej części Sali, a 230 zł pod balkonem oraz na balkonie. Na wszystkie koncerty karnetowe Płocka Orkiestra Symfoniczna zaprasza na godzinę 19.00 do Sali koncertowej PSM, ul. Kolegialna 23.