Sylwester pod gołym niebem w Płocku. Zagrają dwa zespoły, będzie też laserowy pokaz

Do wspólnej zabawy sylwestrowej na Starym Rynku zaprasza płocki ratusz. Zabawa pod gołym niebem rozpocznie się o godz. 21. W tym roku organizatorzy, czyli Agencja Rewitalizacji Starówki proponuje płocczanom gorące przeboje z lat 70 i 80`XX wieku, a o północy pokaz laserów.

Podczas Sylwestra na Starym Rynku wystąpią zespoły ABBA Cover i Alergen. Do tego między występami artystycznymi DJ odtworzy imprezowe, ponadczasowe szlagiery. Całą imprezę poprowadzi Zbigniew Kozłowski.

Zespół ABBA Cover to polska odpowiedź na legendarną, szwedzką grupę ABBA. Uczestnicy Sylwestra pobawią się zatem przy takich hitach jak: „Dancing Queen”, „Waterloo”, „Mamma Mia” czy „Honey, Honey…”. Z kolei Alergen to krakowski kwartet, który od 14 lat nieprzerwanie funkcjonuje na polskim rynku muzycznym. W świadomości słuchaczy zaistniał między innymi dzięki koncertom oraz piosence „Kiedy odejdziesz”, która jeszcze przed premierą pierwszej płyty z sukcesem zadebiutowała na liście przebojów „Gorąca 20 Radia Eska”.

O północy odbędzie się, zamiast fajerwerków, specjalnie przygotowany na tę jedyną noc w roku sylwestrowy pokaz laserowy. Organizatorzy zapowiadają, będzie to wspaniały spektakl świateł i wiązek laserowych. Zabawa na rynku potrwa do godziny 1. Zapraszamy do wspólnego przywitania 2020 roku!

Warto dodać, że sylwestrową noc czynne będzie lodowisko. Ostatnie wejście na taflę zaplanowano o godzinie 23:00.

Fot. Pixabay.