Jakub Rzeźniczak wrócił do treningów. Czterech zawodników Wisły nadal kontuzjowanych

image_pdfimage_print

Po przeszło 3-tygodniowej przerwie do treningów wrócił Jakub Rzeźniczak. Przed piątkowym meczem z Lechem Poznań do gry niezdolnych będzie najprawdopodobniej czterech innych zawodników – informuje Wisła Płock.

Sportowcy, których kibice prawdopodobnie nie zobaczą na boisku podczas najbliższego spotkania to: Angel Garcia Cabezal, Bartłomiej Sielewski, Mikołaj Kwietniewski oraz Hubert Adamczyk. Hiszpan doznał kontuzji mięśnia przywodziciela. Istnieje jednak szansa, że do treningów wróci jeszcze przed spotkaniem z Lechem Poznań.

Bartłomiej Sielewski z kolei podczas jednego z treningów doznał złamania nosa, co automatycznie wyklucza go z gry przeciwko Kolejorzowi. Kontuzjowany jest również Mikołaj Kwietniewski. 20-latek przeszedł zabieg artroskopii kolana i rozpoczął już proces rehabilitacji. Podobnie sytuacja rysuje się również w przypadku Huberta Adamczyka. Pomocnik jest w trakcie rehabilitacji po zabiegu szycia łąkotki w prawym kolanie, który przeszedł na początku października.

Pozostali zawodnicy są do dyspozycji trenera Sobolewskiego. Klub stwierdza, że “bardzo dobrą wiadomością jest powrót do treningów Jakuba Rzeźniczaka, który wrócił do siebie po zapaleniu opon mózgowych. W tym momencie stoper trenuje jeszcze indywidualnie, ale jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, niebawem powinien wrócić do zajęć z drużyną”.

Fot. Wisła Płock.