Prawdziwy tor przeszkód w galerii handlowej w Płocku. Jak go pokonać?

image_pdfimage_print

Adrenaline Rush powered by Mazovia to pierwszy charytatywny bieg z przeszkodami, organizowany w płockiej galerii handlowej. Zawodnicy wystartują już 1 grudnia. Kwota zebrana z opłat startowych zostanie przekazana na cel charytatywny.

W niedzielę 1 grudnia w Galerii Mazovia odbędzie się wyjątkowe sportowe wydarzenie – Adrenaline Rush powered by Mazovia. Jest to bieg charytatywny, którego nietypowa trasa przebiega przez parking i pasaże galerii handlowej w Płocku. Do biegu można zgłosić drużynę składającą się z trzech osób, a klasyfikacja odbędzie się w kilku kategoriach: open, damska, męska, mieszana i rodzinna. Każdy zawodnik pokona pętlę o dystansie 1450 m.

– Gorąco zachęcam do zgłoszeń, szczególnie, że jest to bieg charytatywny – mówi Izabela Tucholska-Oleszczuk, dyrektor Galerii Mazovia. – 75 proc. środków zebranych z opłat startowych zostanie przekazanych Ośrodkowi Opiekuńczo-Wychowawczemu przy ul. Mościckiego w Płocku. Pozostała kwota trafi do organizacji pożytku publicznego, wskazanej przez zwycięską drużynę w kategorii open – dodaje.

Zapisy na bieg Adrenaline Rush powered by Mazovia trwają do 28 listopada i przyjmowane są poprzez formularz online, dostępny na stronie Bieg Charytatywny  . Limit zgłoszeń wynosi 70 drużyn.

Fot. Galeria Handlowa Mazovia.