Mnóstwo atrakcji dla całych rodzin. Płockie Targi Rodziny już w sobotę

Płockie Targi Rodziny – Senior 2019 to propozycja na sobotę 5 października. Na uczestników będzie czekało kilka stref pełnych atrakcji, m.in. zdrowego żywienia, zdrowia i urody, teatralna i rodzinna. Początek imprezy o godz. 13:00 w Płockim Ośrodku Kultury i Sztuki im. Themersonów, ul. Jakubowskiego 10.

Tegoroczne Targi adresowane są nie tylko do seniorów. Wszyscy, niezależnie od wieku, którzy przyjdą do POKiS znajdą coś dla siebie. Mieszkańcy będą mogli skorzystać z porad z zakresu zdrowego żywienia oraz zdrowia i urody. Będą też zajęcia edukacyjne i teatralne, warsztaty plastyczne, animacje dla dzieci i malowanie buziek. Na uczestników wydarzenia czekać też będą stoiska wystawiennicze.

Jednocześnie swoje talenty artystyczne będą prezentowali płoccy seniorzy. Senioriada jest okazją do zaprezentowania swojego dorobku publiczności, a także do porównania swoich umiejętności z innymi. W konkursie wezmą udział zespoły wokalne, instrumentalne i chóry, zespoły taneczne oraz kabarety. Przegląd zespołów w godzinach 13:00 – 15:00.

Natomiast o godz. 19:00 rozpocznie się koncert Śpiewające fortepiany – Koncertowo i z humorem. Będzie to muzyczne, przebojowe, rozśpiewane i roztańczone show w wykonaniu muzyków z popularnego telewizyjnego programu rozrywkowego.

W programie:
Kino za Rogiem (prezentacje filmów)
13:30 – Mały Książę – baśń dla całej rodziny
15:30 – Moje córki krowy – komediodramat Kingi Dębskiej
17:00 – Miszmasz czyli kogel mogel 3 – komedia

Sala widowiskowa
13:00 – 15:00 – Senioriada 2019
19:00 – koncert „Śpiewające fortepiany”

Strefa teatralna
14:00 – 15:30 – warsztaty teatralne
16:00 – spektakl