Co wspólnego ma ze sobą Wisła Płock i amfiteatr? Fajny pomysł Nafciarzy

image_pdfimage_print

Start nowego sezonu PKO Ekstraklasy zbliża się wielkimi krokami. Przed inauguracyjnym spotkaniem z Górnikiem Zabrze wszystkich sympatyków i kibiców Wisła Płock serdecznie zaprasza na uroczystą prezentację płockiej drużyny.

Podczas letniej przerwy w rozgrywkach w Wiśle Płock doszło do kilku zmian w składzie. Na niebiesko-biało-niebieskim pokładzie nie zobaczymy już chociażby Adama Dźwigały, Igora Łasickiego, Nico Vareli, Semira Štilicia czy Jakuba Łukowskiego. Zarząd oraz nowy dyrektor sportowy Wisły Marek Jóźwiak zadbali jednak, by drużyna została odpowiednio wzmocniona.

W Płocku pojawili się dotychczas Jarosław Fojut z Pogoni Szczecin, Jakub Rzeźniczak z Karabachu Agdam, Olaf Nowak z Zagłębia Lubin, Piotr Tomasik z Lecha Poznań, Jakub Wrąbel ze Śląska Wrocław czy Damian Michalski z GKS-u Bełchatów. Dodać należy do tego powracających z wypożyczeń Macieja Spychałę oraz Huberta Adamczyka. Innymi słowy przetasowań w drużynie było całkiem sporo.

W piątek 19 lipca o godzinie 19:47 klub serdecznie zaprasza wszystkich kibiców na oficjalną prezentację pierwszej drużyny Wisły Płock! Będzie to niepowtarzalna okazja by przybić “piątki” z zawodnikami, zebrać autografy, zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie, czy nieco rozgrzać gardło przed nadchodzącym sezonem. Oprócz tego będziecie mogli zakupić wiślackie gadżety czy bilety na poniedziałkowe spotkanie z Górnikiem Zabrze. Uroczysta prezentacja drużyny Wisły Płock odbędzie się w płockim Amfiteatrze. W dniu prezentacji bramy wejściowe do Amfiteatru będą otwarte od godziny 19:00.

Wisła Płock serdecznie zaprasza każdego z osobna i wszystkich razem!