Wojtek Bógdał ambasadorem Grupy Budmat Auto. Współpraca przypieczętowana

image_pdfimage_print

Wojtek Bógdał, który kilka tygodni temu zdobył kolejny tytuł Slalomowego Mistrza Polski, nie zamierza się zatrzymywać. Popularny płocki pilot stawia na rozwój i właśnie nawiązał współpracę z grupą Budmat Auto, która została jego partnerem motoryzacyjnym.

Logo lidera w sprzedaży i obsłudze samochodów będzie widoczne na stroju oraz samochodzie Mistrza Świata. Wsparcie otrzymane od sponsora niewątpliwie przyczyni się do rozwoju kariery sportowej i sięgnięcia po kolejne tytuły.

– Bardzo mnie cieszy, że kolejne firmy dostrzegają w naszym sporcie potencjał marketingowy. W zeszłym sezonie rozpocząłem współpracę z firmą PKN Orlen, która została moim sponsorem głównym. Dzisiaj Grupa Budmat Auto dołącza do grona wspierających motoparalotniarstwo w Polsce. Dziękuję za powierzone zaufanie i jestem pewien, że ta współpraca przyczyni się do osiągania kolejnych sukcesów – komentuje umowę Wojtek.

Warto w tym momencie przypomnieć ostatnie sukcesy młodego pilota. Oprócz wspomnianego wcześniej tytułu Slalomowego Mistrza Polski, w 2018 roku dwa razy stanął na najwyższym stopniu podium podczas Mistrzostw Świata. Najpierw w Tajlandii, gdzie rozgrywano konkurencje klasyczne a następnie w Egipcie, kiedy to nie pozostawił rywalom złudzeń w niezwykle emocjonujących konkurencjach slalomowych.

Fot. Materiały prasowe.