Wzięli udział w loterii Orlenu i wygrali samochody. Ale to dopiero początek…

10 szczęśliwców odebrało dziś nowe, rodzinne samochody, które są jednymi z głównych nagród w wielkiej loterii PKN Orlen. Na tym jednak nie koniec emocji, bo loteria trwa do 31 grudnia. A na uczestników loterii czeka jeszcze wiele atrakcyjnych nagród, w tym kolejne samochody, w sumie będzie ich 88 oraz wyjazdy na Grand Prix Formuły 1. Do tej pory w ramach loterii rozdano już blisko 700 tys. nagród.

Loteria z cennymi do wygrania nagrodami ruszyła 23 kwietnia i tak naprawdę dopiero się rozpędza. Dziś w Warszawie na stacji pod marką Orlen posiadaczom szczęśliwych zdrapek, kluczyki do samochodów Peugeot SUV 3008 wręczyli Daniel Obajtek, prezes Zarządu PKN Orlen oraz sam Robert Kubica.

Przypomnijmy. W loterii można wziąć udział do końca roku. Jej zasady są proste – każdy, kto zdecyduje się na zakup jednego z czternastu zestawów promocyjnych Stop Cafe, będzie mógł wylosować konkursową zdrapkę. Da mu ona szansę zdobycia jednej z wielu atrakcyjnych nagród, wśród których jest jeszcze m.in. 78 samochodów marki Peugeot SUV 3008 oraz liczne produkty pod marką VERVA. – Duża pula nagród gwarantuje wygraną co trzeciej zdrapce. Ponadto każdy z uczestników programu VITAY może zarejestrować swój unikalny kod ze zdrapki na stronie internetowej loterii i zawalczyć o wyjazd na zawody Formuły 1, by „na żywo” kibicować kierowcy ORLEN Team – gwarantuje organizator loterii.

Jest też coś dla fanów zawodnika F1, spółka przygotowała wiele atrakcyjnych gadżetów, m.in. koszulki, torby i czapki oraz kubki, breloki, czy magnesy. Sympatycy motorsportu mogą zaopatrzyć się również w artykuły zachęcające do wspólnego kibicowania – naklejki, chorągiewki, opaski silikonowe, zapachy samochodowe i ramki do tablic rejestracyjnych.

Fot. Materiały prasowe.